Komponenty i systemy obrazowania

A1Pixel 

A1Pixel jest firmą 100% prywatną, która powstała w 2011 roku.  Opieramy się  na długoletnim doświadczeniu założycieli. Z systemami pomiarowymi opartymi o kamery, wówczas analogowe, zetkneliśmy się już na początku kariery, we wczesnych latach 90-tych. Przeszliśmy całą drogę rozwoju coraz szybszych interfejsów kamer cyfrowych: LVDS, CameraLink, USB, GigE, CoaXPress...


Dlaczego warto pracować z nami?


Naszą ambicją jest praca w bliskim kontakcie zarówno z producentem jak i z odbiorcą oferowanego przez nas sprzętu.

Dzięki bezpośredniemu doświadczeniu przy projektowaniu systemów inspekcyjnych, począwszy od inspekcji butelek na linii, poprzez inspekcję opakowań kosmetyków, ceramiki katalizatorów, giętych szyb samochodowych, szkła płaskiego, systemów optycznych, dokumentów, produkcji  ciągłej,  znamy trudności jakie mogą pojawić się w praktyce, możemy doradzić wybór najlepszego sprzetu.


A1Pixel a Środowisko  /Environmental Policy/

System zarządzania środowiskowego A1Pixel /Environment Management System EMS/ dotyczy wykorzystania energii, surowców, wody i odpadów oraz ma na celu zapobieganie i ograniczenie wypadków negatywnie oddziałujących na środowisko.

 Czytaj dalej...


Zapewnienie Jakości / Quality Assurance /

Aktualny system zarządzania jakością A1Pixel, oparty na procedurach, wynika z naszego doświadczenia z pracy nad projektami o podwyższonych wymaganiach kontroli jakości. Nasz system jest funkcjonalnie zbliżony do ISO9000.

Mimo, że nie mamy formalnego certyfikatu, działamy zgodnie z duchem tej normy.

Czytaj dalej ...